MathRiders w Science - BOX

 

 
MATEMATYKA metodą MathRiders opracowaną przez GRUPĘ EDUKACYJNĄ HELEN DORON

W SCIENCE - BOX realizowany jest Programy:
 
MathRiders Starter (2-4lat)
MathRiders Junior (4-11 lat)
MathRiders Advanced (12-18lat)
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i gimnazjalnego
 
 
 
Jesteśmy partnerem Piaseczyńskiej Karty Mieszkańca i oferujemy 10% rabatu na kurs MathRiders.
 
 
W ramach całego kursu uczestnicy otrzymują od nas zestaw książek z płytą i plecak! (przykładowe zdjęcie poniżej)
 
 
Dla rodziców czeka recepcja z dostępem do Internetu, bezpłatną kawą i herbatą oraz kącik malucha dla rodzeństwa.
 
 
Dlaczego warto zapisać swoje dziecko na zajęcia MathRiders?
 
Zajęcia MathRiders to zabawa matematyką od najmłodszych lat. Dzięki innowacyjnej metodzie nauczania, opracowanej przez Helen Doron, dzieci czerpią radość z odkrywania matematycznych zależności i zasad logiki. Zajęcia MathRiders pomagają zaszczepić w dzieciach pasję do matematyki czy nauk ścisłych w najistotniejszym momencie ich życia – gdy poznają i odkrywają otaczający ich świat, gdy zadają setki „trudnych” pytań, gdy ich umysły chłoną największe pokłady wiedzy. Ta umiejętność z wiekiem niestety kurczy się, dlatego warto wykorzystać moment, kiedy mamy na to największą szansę.
 
Naukowo udowodnione jest, że dzieci rodzą się z naturalną zdolnością rozumienia matematyki, dlatego im wcześniej rozpoczniemy pielęgnowanie w nich tych umiejętności, tym większa jest szansa, że nauka matematyki w późniejszych latach będzie przychodziła w naturalnie łatwy i zrozumiały sposób. To z kolei pomoże osiągnąć dużo wyższą pozycję na dalszych etapach nauki, a później kariery zawodowej.
 
Math Riders to sprawdzona i skuteczna metoda nauczania dzieci poprzez zabawę, gry, muzykę, ruch i motywację. Każde dziecko czuje się tu doceniane, spełnione i bardzo potrzebne. Matematyka w oparciu o metodykę Helen Doron to doskonały sposób na budowanie u dziecka pewności siebie. To również recepta na uczenie dziecka umiejętności pracy w grupie oraz zdrowej rywalizacji.
 
Mathriders to:
- zajęcia w miłej, przyjaznej dziecku atmosferze i w miłym otoczeniu,
- zajęcia w małych grupach (maksymalnie 8-osobowych), gdzie dzieci integrują się, a jednocześnie każde dziecko jest otoczone opieką i czuje się ważne,
- sprawdzona na świecie formuła, opracowana przez Grupę Edukacyjną Helen Doron, zapewniająca dzieciom i uczniom przyjazny sposób uczenia się matematyki i obcowania z nią,
- możliwość zbudowania fundamentów do lepszego startu w szkole, a następnie furtka do wspaniałej kariery zawodowej w przyszłości (np. w finansach, programowaniu, nowych technologiach).
 
Warto spróbować! Serdecznie zapraszamy!
Science-BOX s.c.,  05-500 Piaseczno-Julianów, Julianowska 90 F, NIP: 1231393916
Nr rachunku bankowego: 69 1140 2004 0000 3102 7763 5479