Matematyka dla dzieci i młodzieży MathRiders w Science - BOX

Matematyka Piaseczno - Matematyka Józefosław
Matematyka dla dzieci - Matematyka dla młodzieży 
Korepetycje z matematyki - Przygotowanie do egzaminu z matematyki
 

 
MATEMATYKA MathRiders - metoda opracowana przez GRUPĘ EDUKACYJNĄ HELEN DORON
MathRiders – matematyka dla dzieci i młodzieży
MathRiders to innowacyjny program nauczania matematyki, pomagający dzieciom rozumieć zagadnienia matematyczne i jednocześnie czerpać radość z nauki. Zróżnicowany poziom nauczania (korepetycje i kursy dla młodzieży, lekcje dla dzieci oraz przedszkolaków), przyjazna atmosfera oraz ciekawy program, dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, powodują, że nauka matematyki jest prosta i przyjemna!

Wieloaspektowe nauczanie matematyki dla dzieci i młodzieży
Zajęcia z matematyki w naszym Centrum Nauczania w Piasecznie oparte są na autorskim programie Helen Doron. Nasi uczniowie otrzymują usługi edukacyjne na najwyższym poziomie. Dzięki nim są w stanie zrozumieć zasady logiki, matematycznych działań, uzupełnić braki i wyprostować błędne myślenie. Mają również niepowtarzalną okazję , by wspierać rozwój swoich matematycznych zainteresowań i móc osiągać sukcesy zarówno w szkole, jak i poza nią. Nasi doświadczeni nauczyciele nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe dzięki licznym szkoleniom, co zapewnia podopiecznym naukę na nieustannie wysokim poziomie. 
 
W SCIENCE - BOX realizowane są programy:
MathRiders Starter (2-4 lata)
Nasi ajmłodsi uczniowie doświadczają matematyki wszystkimi zmysłami poprzez zabawę, muzykę, ruch, mierzenie, ważenie, sensoplastkę.
Zapweniamy idealne warunki: małe grupy, ciepłe, przyjazne otoczenie, zabawa, liczne pomoce naukowe stwarzają dziecom w wieku od 2 do 4 lat wspaniałe podłoże do pierwszego kontaktu z matematyką!
Badania pokazują, że od najmłodszych lat dzieci myślą o otaczających je przedmiotach, ludziach, relacjach i wydarzeniach. Niemowlęta chłoną informacje o otaczającym je świecie i próbują go zrozumieć. Dlatego potrafią odróżniać dorosłych (sortowanie), zauważają, że po dniu następuje noc (relacja czasowa). Roczne dziecko potrafi poprosić o więcej ciasteczek i będzie niezadowolone, gdy ktoś mu jedeno zabierze (dodawanie oraz odejmowanie). Dwulatek pokazuje na palcach ile ma lat (ilość), a trzy / czterolatek nawlecze koraliki na sznurek według określonego wzoru lub zbuduje wieżę z kolorowych klocków.

MathRiders dla najmłodszych dzieci buduje solidne fundamenty matematyczne poprzez zabawę, ruch i muzykę. Nauka poprzez zabawę wpływa na budowanie pewności siebie. Program wprowadza m.in. Brain Jog – tzw. gimnastykę mózgu – ćwiczenie wspomagające myślenie i koordynację. Muzyka wzmacnia umiejętności wykonywania działań w pamięci i myślenie twórcze.
Każde dziecko zachęcane jest do indywidualnych wypowiedzi oraz do współpracy w grupie. Autoekspresja wzmacnia poczucie własnej wartości i motywuje do dalszych działań, co w związku z tym generuje to kolejne sukcesy. MathRiders uczy poprzez różnorodne aktywności, które pozwalają dziecku poznawać nowe sposoby rozumienia świata, współdziałania w grupie i dzielenia się swoimi odkryciami.
 
MathRiders Junior (4-11 lat)
Program od 4 do 11 lat – ruch, muzyka, piosenki, mierzenie, ważenie, porównywanie, powodują, iż nauka matematyki w tym wieku jest przyjazna i efektywna.
Unikalna metodyka Helen Doron rozwija w najmłodszych umiejętności rozwiązywania problemów. Zapeniamy zachęcające, bogate w wiele pomocy naukowych, i ekscytujące środowisko nauki dla dziecka. Zabawy ruchowe, gry, piosenki, rysunki i opowiadania, powodują, iż dzieci bardzo chętnie angażują się w naukę matematyki. Ruch oraz muzyka budują solidne fundamenty wiedzy matematycznej. Badania naukowe pokazują, iż ruch usprawnia przyswajanie wiedzy. Nasze ćwiczenia usprawniają koordynację między półkulami mózgu ułatwiając przyswajanie nowych umiejętności naszym uczniom. Muzyka aktywizuje nie tylko zmysł słuchu, ale również pomaga uczniom w rozwiązywaniu problemów matematycznych, wzmacnia myślenie abstrakcyjne i kreatywne. 
MathRiders przynosi efekty. Dzieci zapoznają się z pojęciami matematycznymi, nabierają pewności siebie i zaczynają wierzyć we własny sukces.  MathRiders zapenia unikalne zeszyty ćwiczeń do lekcji stworzone przez zespół matematyków, nauczycieli i psychologów  poznawczych. Nasze pomoce dydaktyczne  zawierają kreatywne ćwiczenia stymulujące umiejętności poznawcze i matematyczne uczniów.

MathRiders Advanced (kl. VI-VIII)
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
Program dla uczniów klas VI-VIII – budowanie sukcesu, krok po kroku
MathRiders dla młodzieży czyni matematykę istotną częścią codziennego doświadczenia, dając przy tym wiedzę niezbędną to uzyskania lepszych ocen w szkole. W przypadku tej grupy wiekowej, nadrzędnym celem kursu jest uzupełnienie luk wynikających z wcześniejszego uczenia się matematyki i osiągnięcia przez niego pełni swoich możliwości i uzyskania przez ucznia umiejętności wymaganych na egzaminie maturalnym. Program przeznaczony jest dla wszystkich uczniów: tych z trudnościami i tych, którzy chcą dodatkowo rozwijać swoje umiejętności. Buduje wiarę we własne umiejętności matematyczne, uzupełnia braki i zapewnia wszechstronny rozwój matematycznego myślenia.
MathRiders zapewnia każdemu uczniowi zindywidualizowany program nauki, darmową analizę jego umiejętności przed rozpoczęciem zajęć i podczas ich trwania oraz ciągłą informację zwrotną. Uczniowie zaangażowani są w ocenę i budowanie własnej ścieżki edukacyjnej. Uczniowie MathRiders otrzymują pomoc w zakresie zagadnień poruszanych na lekcjach matematyki w szkole i dzięki niej wykazują się prawdziwym rozumieniem pojęć matematycznych, co z kolei staje się podstawą do kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów matematycznych.
 
grafik zajęć: http://www.science-box.pl/1_17_plan-zajec.html
https://mathriders.pl/piaseczno
 

MathRiders Junior 4-11 lat

 
 

MathRiders Advanced kl. VI-VIII

 
 
 
Dlaczego warto zapisać swoje dziecko na zajęcia MathRiders?

Zajęcia MathRiders to zabawa matematyką od najmłodszych lat. Dzięki innowacyjnej metodzie nauczania, opracowanej przez Helen Doron, dzieci czerpią radość z odkrywania matematycznych zależności i zasad logiki. Zajęcia MathRiders pomagają zaszczepić w dzieciach pasję do matematyki czy nauk ścisłych w najistotniejszym momencie ich życia – gdy poznają i odkrywają otaczający ich świat, gdy zadają setki „trudnych” pytań, gdy ich umysły chłoną największe pokłady wiedzy. Ta umiejętność z wiekiem niestety kurczy się, dlatego warto wykorzystać moment, kiedy mamy na to największą szansę.
 
Naukowo udowodnione jest, że dzieci rodzą się z naturalną zdolnością rozumienia matematyki, dlatego im wcześniej rozpoczniemy pielęgnowanie w nich tych umiejętności, tym większa jest szansa, że nauka matematyki w późniejszych latach będzie przychodziła w naturalnie łatwy i zrozumiały sposób. To z kolei pomoże osiągnąć dużo wyższą pozycję na dalszych etapach nauki, a później kariery zawodowej.
 
Math Riders to sprawdzona i skuteczna metoda nauczania dzieci poprzez zabawę, gry, muzykę, ruch i motywację. Każde dziecko czuje się tu doceniane, spełnione i bardzo potrzebne. Matematyka w oparciu o metodykę Helen Doron to doskonały sposób na budowanie u dziecka pewności siebie. To również recepta na uczenie dziecka umiejętności pracy w grupie oraz zdrowej rywalizacji.
 
Mathriders to:
- zajęcia w miłej, przyjaznej dziecku atmosferze i w miłym otoczeniu,
- zajęcia w małych grupach (maksymalnie 8-osobowych), gdzie dzieci integrują się, a jednocześnie każde dziecko jest otoczone opieką i czuje się ważne,
- sprawdzona na świecie formuła, opracowana przez Grupę Edukacyjną Helen Doron, zapewniająca dzieciom i uczniom przyjazny sposób uczenia się matematyki i obcowania z nią,
- możliwość zbudowania fundamentów do lepszego startu w szkole, a następnie furtka do wspaniałej kariery zawodowej w przyszłości (np. w finansach, programowaniu, nowych technologiach).
 
Warto spróbować! Serdecznie zapraszamy!
 
 
Jesteśmy partnerem Piaseczyńskiej Karty Mieszkańca i oferujemy 10% rabatu na kurs MathRiders.
 
 
Science-BOX s.c.,  05-500 Piaseczno-Julianów, Julianowska 90 F, NIP: 1231393916
Nr rachunku bankowego: 69 1140 2004 0000 3102 7763 5479
free website
built with
kopage