Programowanie komputerowe w Science - BOX

 
Programowanie z robotami PHOTON
 
Zajęcie dla dzieci od 3 roku życia. Photon to pierwszy interaktywny robot, który rozwija się razem z dzieckiem, ucząc je programowania. Każdy Photon wyposażony jest w sensory, które pozwalają mu widzieć, słyszeć, odczuwać dotyk, odróżniać ciemność od światła, mierzyć odległość i nie tylko.
 
Photon to niezwykły robot, który rośnie wraz z dzieckiem. Dzieci będą uczyły się programowania w oparciu o Scratch oraz Google Blocky, na trzech różnych poziomach dostosowanych do ich wieku oraz możliwości.
       
 
 
Programowanie w oparciu o Scratch
 
Zajęcia dla dzieci od 7 lat. W czasie trwania programu dzieci uczą się programowania, podstaw robotyki i poznają świat nowych technologii nie tylko na informatyce, ale również na lekcjach przyrody, historii, języka polskiego i muzyki.
 
W trakcie zajęć dzieci czeka dużo wyzwań. Będą kreować animacje, tworzyć interaktywne gry, zgłębiać świat robotyki i nowych technologii. Nauczą się kodowania w języku Scratch oraz pisania krótkich skryptów, by następnie…wyruszyć w dalszą podróż z programowaniem.
 
Scratch to język programowania i jednocześnie społeczność internetowa, w której dzieci uczą się jak tworzyć i udostępniać internetowe gry, historie, animacje. Podczas pracy ze Scratch’em dzieci uczą się kreatywnego myślenia, współpracy, logicznego i systematycznego rozumowania. Scratch został zaprojektowany i utrzymywany przez grupę Lifelong Kindergarten w MIT Media Lab. Jest on bezpłatny.
 
           
 
 
Programowanie w języku C++
 
Zajęcia dla dzieci od 12 roku życia, w czasie ktorych Młodzi Programiści nauczą się tworzenia kodów źródłowych w google, poznają podstawowe konstrukcje języka C++, rozwiną analityczne myślenie, nauczą się programowania na starannie dobranych przykładach zainspirowanych życiem codziennym.
 
Poznanie C++ to wymarzony start dla przyszłych programistów.
C++ to bardzo popularny, wszechstronny i przystępny do opanowania język dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z programowaniem.
Podstawowa znajomość C++ pozwola znacznie szybciej opanować inne języki programowania jak np. JAVA czy C#.
 
Ten kurs zapewnia solidne podstawy niezbędne każdemu programiście C++. Zdobytą wiedzę dzieci będą potem mogły rozwijać w dowolnym kierunku: programowanie gier, aplikacje mobilne, bazy danych, aplikacje webowe itp.
 
 
 
ZAPRASZAMY!!
 
Wszystkie zajęcia trwają około 55-60 minut, koszt całorocznego kursu to 1750zł.
10% zniżki na cały kurs dla dzieci, które posiadają Piaseczyńską Kartę Mieszkańca.
10% zniżki dla rodzeństwa.
 
Dla rodziców czeka recepcja z dostępem do Internetu, bezpłatną kawą i herbatą oraz kącik malucha dla rodzeństwa.
 
Warto spróbować! Serdecznie zapraszamy!
 
 
Science-BOX s.c.,  05-500 Piaseczno-Julianów, Julianowska 90 F, NIP: 1231393916
Nr rachunku bankowego: 69 1140 2004 0000 3102 7763 5479