Chemia i eksperymenty w Science - BOX

Eksperymenty chemiczne w profesjonalnym i nowoczesnym laboratorium

 
 

   

Mały Chemik

Eksperymenty dla dzieci to świetna zabawa, umożliwiająca zdobycie sporej dawki wiedzy o otaczającym nas świecie, reakcjach chemicznych, a także odkrywanie niesamowitych zagadek z praw biologii, fizyki i chemii. Wykonywanie eksperymentów to niezapomniana przygoda dla Twojego dziecka, która procentuje zaintersowaniem naukami ścisłymi.
 
W programie Mały Chemik dzieci będą wykonywały proste eksperymenty chemiczne, które mają na celu przybliżyć prawa fizyki i chemii np. Mieszanie kolorowych roztworów o różnych gęstościach, Tęcza w szklance, Wybuchający wulkan, Burza w słoiku. Oprocz eksperymentów chemicznych, Mali Chemicy będą mogli zrobić m. in. jadalną ciastolinę czy brokatowego gluta, które zabiorą do domu, by cieszyć się swoją pracą z rodziną i przyjaciółmi. Będą tu także pokazy w postaci bardzo efektowych eksperymentów, mające na celu pobudzenie wyobraźni dziecka.
 
Nic tak nie zachęci Twojego dziecka, jak poznawanie nauki przez doświadczenia i eksperymenty!
 
Zajęcia Mały Chemik są skierowane dla  dzieci w klas "0" - 5 (z podziałami na grupy), trwają 60 min i są prowadzone w bardzo małych grupach.
 

Zdolny Chemik

 
Zajęcia dedykowane są dla uczniów 6 - 8 klas. Mają na celu przygotowanie dzieci do egzaminu ósmoklasisty oraz konkursów chemicznych. Program Zdolny Chemik oprócz podstawy programowej zawiera tematy, które pojawiają się na olimpiadah chemicznych. Dzięki eksperymentom chemicznych, dzieci w ciekawy sposób wkraczają w świat nauki i poznają prawa oraz reakcje chemiczne.
 
Zajęcia trwają około 90 minut.
 

 

Kurs maturalny

Kurs maturalny skierowany jest dla uczniów trzeciej klasy liceum oraz dla tych, którzy chcieliby poprawić swoje wyniki na maturze. Jest to autorski kurs, który ma na celu utrwalenie, pogłebienie i usystematyzowanie wiedzy przed egzaminem maturalnym. Podczas zajęć rozwiązywane są zadania podobne do zadań maturalnych, w których szczególną uwagę skupiamy na sposób poprawnego zapisu i tzw. słowa klucz.
 
Na kursie przedstawione są metody rozwiązywania zadań, które często są pomijane na lekcjach. W czasie trwania zajęć, uczniowie mają możliwość przeprowdzenia eksperymentów, które często spotykane są w arkuszach maturalnych i sprawiają najwięcej trudności.
 
Lekcje podczas kursu maturalnego są bardzo intensywne i trwają 1h30min. To doskonały trening logicznego myślenia i ogromna dawka wiedzy. Z uwagi o odbałość o jak najlepsze wyniki, zajęcia prowadzone są w małych grupach.
 
Zajecia odbywają się w soboty.
 
 
 
Science-BOX s.c.,  05-500 Piaseczno-Julianów, Julianowska 90 F, NIP: 1231393916
Nr rachunku bankowego: 69 1140 2004 0000 3102 7763 5479
free website
built with
kopage