URODZINOWA IMPREZKA

Zaprszamy do skorzystania z naszej urodzinowej oferty!

 

FERIE i WAKACJE w SCIENCE-BOX 

 

 
Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat na wakacje pełne eksperymentów, przygód i dobrej zabawy!
Zapewniamy opiekę w godzinach: 7:30 - 17:30, trzy posiłki, wycieczki i moc atrakcji.
Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę.
 
 

Na Dzieci czekają:

 
Mały Chemik
Niesamowite i efektowne eksperymenty dla dzieci. Każdy Mały Naukowiec będzie mógł samodzielnie wykonać wybuch wulkanu,  burzę w szklancę, dymiącego pianopotwora, a to tylko przedsmak fascynujących eksperymentów i przygód z chemią!
 
Quizy, zabawy wokół matematyki
Szyfrowanie tajemniczej wiadomości, matematyczne zagadki i zabawy ruchowe, które pobudzą dzieci do logicznego myślenia, liczenia i analizowania. W trakcie kreatywnych zabaw Młodzi Matematycy zetkną się z algebrą, stworzą zabawne figury geometryczne, wymarzoną planszę do gry czy zwariowaną kostkę!
 
Zajęcia kulinarne
Świeżo Upieczeni Kucharze przygotują swoje ulubione dania jak: wymarzona pizza czy puszyste pancakes z owocami. Nie zabraknie konkursów na zdrowe i kolorowe przekąski... 
 
Kreatywny teatr tańca i zabawy ruchowe
Dzieci przygotują taneczny spektakl z własnoręcznie przygotowaną scenografią i wymyśloną przez siebie choreografią. Ułożą niesamowitą bajkową historię, a niespodziewany gość poprowadzi zabawy ruchowe.
 
Wycieczki
W każdym tygodniu na dzieci czekają trzy wycieczki: Extreme Warrior Park, Laser Camp, lodowisko. Zapewniamy także dużo ruchu, zabawy i pozytywnej energii na świeżym powietrzu.

Warsztaty "zrób to sam"
Podczas zajęć dzieci będą mogły przygotować slime, jadalną ciastolinę, kule do kąpieli, mydełka, świeczki, koraliki, prasowanki i wiele innych.
 
Gry i zabawy z robotem PHOTON oraz kodowanie na matach PIX-IT.
 
 
Science-BOX s.c.,  05-500 Piaseczno-Julianów, Julianowska 90 F, NIP: 1231393916
Nr rachunku bankowego: 69 1140 2004 0000 3102 7763 5479