Przejdź do treści

Robotyka

Robotyka 

LEGO Mindstorms

To kurs dedykowany przyszłym młodym inżynierom, pragnącym pielęgnować swoje zainteresowania poprzez rozwijanie wyobraźni konstruktorskiej, połączonej z pasją do komputerów i programowania. Podczas zajęć uczestnicy będą planować, budować i  udoskonalać roboty, a następnie programując je, będą zlecać im zadania, wytyczać trasy do pokonania i aktywności do zdobycia.


LEGOROBOTYKA.png

robot 1.jpg

Nasi kursanci będą mieli wszelkie predyspozycje do tego, by w przyszłości osiągać sukcesy w branży IT, inteligentnych rozwiązaniach automatyki czy grafiki. 

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 8-15 lat.

robot3.jpg

 

Robotyka Lego WeDo 

To inspirujące zajęcia dostosowane do umiejętności i zainteresowań młodszych dzieci. Roboty LEGO WeDo  idealnie wprowadzą pociechy w świat programowania, mechaniki i stawiania pierwszych kroków w charakterze inżynierów- konstruktorów.

Podczas naszych kursów uczniowie zbudują niebanalne, kolorowe maszyny dopasowane do ich wieku i umiejętności. Poznają podstawowe pojęcia i funkcje techniczne, samodzielnie też zaprogramują swoje maszyny i konstrukcje. 

Zajęcia z robotyki WeDo, pełne atrakcyjnych wyzwań, pobudzają dziecięcą wyobraźnię, rozwijają zdolności manualne i zmysł techniczny. Uczą samodzielnego rozwiązywania problemów oraz logicznego i kreatywnego myślenia.

Zajęcia dla dzieci w wieku 5-7 lat.